1

İNDİR

1

İNDİR

1

İNDİR

1

İNDİR

1

İNDİR

2015 Katalog

Yinelenen bir sayfa içeriğinin okuyucunun dikkatini dağıttığı bilinen bir gerçektir. Lorem Ipsum kullanmanın amacı, sürekli 'buraya metin gelecek, buraya

İNDİR X

FİRMA HAKKINDA

1989 yılında İzmir’de kurulan Şatel Örme A.Ş, yine tekstil alanında faaliyet göstermekte olan MASEKPORT A.Ş., ŞANTEKS, RALFTEKS ve ŞIK DÜĞME şirketlerinden oluşan bir şirketler grubunun üyesidir.

Bu şirketlerden MASEKSPORT A.Ş. hazır giyim üretimi, ŞANTEKS ise fermuar, metal düğme ve aksesuar üretimi yaparlarken, ŞIK DÜĞME tekstile yönelik her tür aksesuarın toptan ticaretini yapmaktadır.
Şatel Örmede siparişler müşterilerin istekleri doğrultusunda ham, boyalı ya da baskılı olarak en yüksek kalitede üretilip seri bir şekilde teslim edilmektedir.

2500 m2 kapalı alan üzerinde kurulu Şatel Örme, 33 örme makinesi ile ayda ortalama 300 ton örme kumaş üretebilen bir kapasiteye sahiptir.  

Şatel Örme örgü kumaş üretiminde süprem, interlok, iki iplik, üç iplik gibi kumaş kalitelerinin dışında fantezi örgü kumaş üretimi yaparak müşterilerine alternatif kaliteler sunmaktadır.

Şatel Örme gelişen pazarlar karşısında rekabeti sağlamak adına kendini sürekli geliştirip, en son teknolojiyi kullanarak müşteri taleplerini; istenilen kalitede ve zamanda, uygun fiyatta teslim ederek müşteri memnuniyetini sağlamayı en önemli ilkesi olarak benimsemiştir.